Pranie tapicerki samochodowej meblowej Ząbki

Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej to sposób na odświeżenie wnętrza auta, nadanie mu estetycznego wyglądu, odpowiedniego poziomu higieny i przyjemnego zapachu. Nie czyść tapicerki samodzielnie! Możesz uszkodzić materiał, zostawić zacieki, nadmiernie zamoczyć siedzenie lub niewystarczająco je wysuszyć. Takie szkody są trudne do odwrócenia. Najlepiej od razu zwrócić się do profesjonalistów – wynająć firmę, która wykona czyszczenie tapicerki w Twoim samochodzie w sposób fachowy, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny. Jeśli szukasz takiej firmy w okolicach Ząbek, to właśnie ją znalazłeś!

Pranie mebli tapicerowanych Ząbki

Oprócz tapicerki w pojazdach, zajmujemy się również praniem mebli tapicerowanych w domach, biurach, hotelach i innych obiektach. Czyszczenie plam i przebarwień, usuwanie kurzu i brudu zalegającego w głębszych warstwach materiału oraz pozbywanie się alergenów, roztoczy, bakterii i innych mikroorganizmów to nasze zadanie, które zawsze wykonujemy precyzyjnie i profesjonalnie. Możesz zamówić nasze usługi w Ząbkach i w całym regionie – bez problemu dojedziemy we wskazane miejsce.

Pranie tapicerki meblowej Ząbki

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej składa się z kilku etapów:

  • przygotowanie powierzchni przeznaczonej do czyszczenia (rozłożenie mebla, usunięcie nakryć, odsunięcie od ścian itp.),
  • odkurzanie w celu usunięcia luźnych zabrudzeń, np. piasku, okruchów, sierści,
  • czyszczenie trudniejszych plam z użyciem specjalnych środków do usuwania plam (jeśli zachodzi taka konieczność),
  • czyszczenie parą wodną – rozpuszczanie brudu dzięki wysokiej temperaturze i wilgoci,
  • usuwanie wilgoci wraz z brudem przy użyciu specjalnej ssawy w odkurzaczu piorącym.

Niekiedy cały cykl musi być powtórzony kilka razy, aby doprowadzić tapicerkę meblową do pożądanego stanu. Po praniu następuje czas na suszenie. To oznacza, że przez kilka do kilkunastu godzin mebel musi pozostawać w ciepłym, suchym miejscu (można odkręcić grzejnik w pomieszczeniu lub – latem – otworzyć okna, aby przyspieszyć proces suszenia) i nie można z niego korzystać.

Pranie tapicerki samochodowej Ząbki

Zarówno pranie tapicerki samochodowej, jak i meblowej może być trudne i czasochłonne. Poza tym próby samodzielnego czyszczenia takich powierzchni mogą skończyć się ich zniszczeniem lub dodatkowym zabrudzeniem (rozmazanie plam, zacieki po praniu itd.). Dlatego zleć to zadanie nam! W Ząbkach pranie tapicerki samochodowej i meblowej realizujemy w szybkich terminach i z pełną skutecznością. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty i zamówić usługę. Zapraszamy!