Pranie tapicerki samochodowej meblowej Warszawa Wilanów

Rozlany sok, rozchlapany sos, tłusta plama, brudne okruszki – kto z nas nie zna bólu takich zabrudzeń na tapicerce? Jeśli materiał jest łatwy w czyszczeniu, to można próbować ratować sytuację samodzielnie. Gąbka, woda, delikatny detergent – i czasem plamy można się dość szybko pozbyć. Ale nie zawsze się to udaje, a niestety czasami po takich próbach powstają zacieki lub – co gorsza – przebarwienia na tkaninie.

Właśnie dlatego pranie tapicerki lepiej jest zlecić profesjonalistom. Zajmujemy się praniem mebli tapicerowanych oraz tapicerki samochodowej w Warszawie – na Wilanowie i w okolicy. Chcesz zamówić nasze usługi? Zadzwoń!

Pranie mebli tapicerowanych Warszawa Wilanów

Jakie meble tapicerowane pierzemy? Tak naprawdę wszystkie – kanapy, sofy, łóżka, fotele, krzesła, pufy. Zajmujemy się również tapicerką w kamperach, przyczepkach, łodziach. A jeśli zachodzi taka potrzeba, czyścimy również panele tapicerowane i inne dekoracyjne elementy wyposażenia.

Nasze usługi możesz zamówić w Warszawie. Wilanów i sąsiednie dzielnice to rejon, w który bez problemu dojeżdżamy razem z całym potrzebnym sprzętem.

Pranie tapicerki meblowej Warszawa Wilanów

Jak wygląda pranie tapicerki meblowej? Cały proces można podzielić na kilka etapów:

  1. Przygotowanie mebla – rozłożenie, odsłonięcie wszystkich elementów, które mają być prane.
  2. Przygotowanie sprzętu i detergentów. Na miejsce przyjeżdżamy z odkurzaczem piorącym i środkami do czyszczenia tapicerek, jednak potrzebujemy dostępu do bieżącej wody, której użyjemy podczas czyszczenia.
  3. Czyszczenie tapicerki. Para wodna wraz ze środkiem czyszczącym dociera do najgłębszych warstw tapicerki i rozpuszcza brud. Następnie brudna woda – pozostałość po czyszczeniu – jest zasysana przez odkurzacz do specjalnego zbiornika. Ta czynność może być powtarzana kilkukrotnie w zależności od stopnia zabrudzenia materiału.
  4. Suszenie mebla. Przez następne kilka, kilkanaście godzin mebel musi pozostać rozłożony, aby mógł całkowicie wyschnąć. Jeśli jest taka możliwość, można na ten czas uchylić okna w pomieszczeniu lub zwiększyć ogrzewanie.

Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Wilanów

Poza praniem mebli zajmujemy się również tapicerką samochodową. Nie tylko w samochodach osobowych, ale także w ciężarówkach, busach oraz wspomnianych wcześniej kamperach czy przyczepach kempingowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty na Wilanowie w Warszawie i zamów profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej – zapraszamy!