Pranie tapicerki samochodowej meblowej Warszawa Bródno

Profesjonalne pranie tapicerki oraz innych powierzchni to usługa, która cieszy się dużym zainteresowaniem. W każdym domu i biurze istnieją przestrzenie, których czyszczenie sprawia duży problem. Meble tapicerowane, rolety, żaluzje, dywany – to tylko niektóre elementy wyposażenia, które brudzą się dość szybko, a których czyszczenie jest naprawdę kłopotliwe. Przede wszystkim ze względu na to, że do części z nich jest trudny dostęp. Nie wiadomo też, jakich użyć detergentów i akcesoriów, aby czyszczenie było skuteczne i nie zostawiało zacieków i przebarwień. Właśnie dlatego należy to zadanie zlecić firmie z doświadczeniem. Zajmujemy się praniem tapicerek i innych powierzchni w Warszawie – na Bródnie oraz w sąsiednich dzielnicach. Sprawdź naszą ofertę!

Pranie mebli tapicerowanych Warszawa Bródno

Meble tapicerowane w domach, meble tapicerowane w biurach, meble tapicerowane w poczekalniach, meble tapicerowane w hotelach… Tapicerowane meble można znaleźć praktycznie wszędzie. Prezentują się elegancko i mogą pełnić różne role. Niestety mają to do siebie, że dość szybko się brudzą, a ich pranie nie należy do łatwych zadań. Na terenie warszawskiego Bródna możesz powierzyć to naszej firmie, a na pewno będziesz zadowolony z efektów.

Pranie tapicerki meblowej Warszawa Bródno

Tapicerka meblowa może przybierać różne formy. Najczęściej wybierane materiały obiciowe to:

  • plusz,
  • welur,
  • skóra naturalna,
  • skóra ekologiczna,
  • żakard,
  • flock,
  • mikrofaza,
  • alcantara,
  • szenil.

Każdy z tych materiałów wymaga innego rodzaju czyszczenia. Aby uniknąć uszkodzeń i przebarwień, nie należy wszystkich tapicerek traktować tak samo podczas prania. Nasi specjaliści perfekcyjnie dobiorą metodę czyszczenia do rodzaju mebla i dzięki temu będziesz mógł cieszyć się nim bez obaw o zniszczenia, utratę estetyki lub wytrzymałości materiału.

Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Bródno

Zajmujemy się także tapicerką samochodową. Jej pranie jest kłopotliwe ze względu na trudny dostęp do tapicerowanych powierzchni oraz specyfikę wnętrza auta. Jest to przestrzeń niewielka, zamknięta, a w związku z tym trudna do pielęgnacji. Po praniu tapicerkę samochodową trzeba dokładnie wysuszyć, aby nie zatrzymała wilgoci.

Pierzemy tapicerkę w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych. Oprócz tego zajmujemy się elementami tapicerowanymi w samochodach kempingowych i przyczepach, na jachtach i w łodziach oraz w busach. Jeśli nie wiesz, czy wykonujemy daną usługę na Bródnie w Warszawie, skontaktuj się z nami i zapytaj. Zapraszamy!