Pranie tapicerki samochodowej meblowej Warszawa Bemowo

Gdy na meblach widać już przebarwienia i plamy, a kolor obicia przestaje przypominać ten z dnia zakupu, to niezaprzeczalny dowód na to, że nadszedł czas na pranie tapicerki. Aby utrzymać meble tapicerowane w dobrej formie, warto robić to regularnie. Im dłużej na materiale utrzymuje się plama, tym trudniej ją później usunąć. Ale nawet z tymi trudnymi zadaniami nasza firma świetnie sobie poradzi. Jeśli szukasz specjalistów od prania tapicerki meblowej w Warszawie na Bemowie lub w okolicach, to świetnie trafiłeś.

Pranie mebli tapicerowanych Warszawa Bemowo

Oferujemy fachowe pranie następujących mebli tapicerowanych:

  • kanapy,
  • sofy,
  • fotele,
  • krzesła,
  • pufy,
  • siedziska,

a także innych elementów tapicerowanych, jak np. panele, garderoby itd. Pranie parowe umożliwia skuteczne usunięcie plam oraz zabrudzeń z głębokich warstw materiału. Jest to metoda całkowicie bezpieczna nawet dla delikatnych tkanin. Większość pracy wykonuje tutaj para wodna, której wysoka temperatura rozpuszcza brud i zabija zarazki. Środki piorące pełnią jedynie funkcję pomocniczą i nadają meblom przyjemny, świeży zapach. Jeśli szukasz firmy, która skutecznie wypierze Twoje meble tapicerowane i działa w rejonie Warszawy Bemowo lub w okolicach, zgłoś się do nas!

Pranie tapicerki meblowej Warszawa Bemowo

Jak przebiega pranie tapicerki meblowej? Przede wszystkim potrzebny jest dostęp do całego mebla, dlatego zwykle odsuwa się go od ścian i całkowicie rozkłada (jeśli jest to np. kanapa z funkcją spania). Samo pranie odbywa się z użyciem odkurzacza piorącego. Potrzebny będzie dostęp do bieżącej wody, np. umywalki w łazience. Ekipa piorąca cały sprzęt i wszystkie niezbędne detergenty ma ze sobą. Gorąca para jest wtłaczana w tapicerkę wraz z rozcieńczonym w odpowiedniej proporcji detergentem. Następnie odkurzacz zasysa rozpuszczony brud do zbiornika.

Ile trwa pranie mebli? To oczywiście zależy od ich powierzchni i stopnia zabrudzenia. Niekiedy potrzebne jest ponowne użycie odkurzacza, gdy okazuje się, że przy pierwszej próbie nie wszystkie zabrudzenia zniknęły. Jeśli mebel składa się z kilku elementów, np. odczepianych oparć czy dodatkowych poduszek, to każdy z nich jest prany oddzielnie. Po zakończeniu prania należy odczekać kilka do kilkunastu godzin, aż tapicerka całkowicie wyschnie. Wtedy można zobaczyć pełny efekt prania i ogromną różnicę pomiędzy stanem „przed” i „po”.

Pranie tapicerki samochodowej Warszawa Bemowo

Oprócz tego zachęcamy mieszkańców Bemowa do skorzystania z usług prania tapicerki samochodowej. Procedura jest bardzo podobna, jednak w przypadku pojazdów dostęp do niektórych elementów jest utrudniony. Nasze sprzęty i – przede wszystkim – nasi specjaliści wiedzą, jak sobie z tym radzić. Zamów usługę już teraz!