Pranie tapicerki samochodowej meblowej Pruszków

Tapicerka brudzi się szybko, zwłaszcza ta w samochodach i na meblach wypoczynkowych. Korzystamy z niej codziennie i nawet jeśli jesteśmy ostrożni i dbamy o jej czystość, to prędzej czy później zauważymy na niej ślady użytkowania. To nie tylko plamy z jedzenia i napojów, ale nawet zwykły kurz i zabrudzenia wynikające z normalnego użytkowania.

Pranie tapicerki samochodowej i meblowej można wykonywać samemu, jednak ci, którzy tego próbowali, wiedzą, że to nie takie łatwe. Tak naprawdę można zrobić więcej szkody niż pożytku. Na materiale pojawiają się zacieki, przetarcia lub przebarwienia. A gdy niewłaściwie wysuszy się tapicerkę, to grozi to także powstaniem nieprzyjemnych zapachów, rozwinięciem się grzybów i innych mikroorganizmów. Dlatego najlepiej jest zlecić pranie tapicerki profesjonalistom. A tak się składa, że w Pruszkowie możesz takich znaleźć bez problemu!

Pranie mebli tapicerowanych Pruszków

Przyjmujemy zlecenia na pranie mebli tapicerowanych w Pruszkowie i okolicach. Meble wypoczynkowe, meble hotelowe, meble w sypialniach i wszystkie inne obite tapicerką meble mogą zyskać dzięki nam drugie życie. Nawet uciążliwe, stare plamy można skutecznie usunąć z użyciem odpowiednich sprzętów i środków piorących. Polecamy nasze usługi w tym zakresie.

Pranie tapicerki meblowej Pruszków

Na czym polega pranie tapicerki meblowej? Przede wszystkim chodzi o to, aby skutecznie rozpuścić brud zalegający we włóknach materiału, a potem dokładnie go usunąć. Pierwszy etap jest realizowany z użyciem pary wodnej i odpowiednio dobranych do rodzaju tapicerki detergentów. Następnie odkurzacz piorący o dużej mocy skutecznie zasysa wodę wraz z rozpuszczonym w niej brudem. W efekcie tapicerka jest nie tylko czysta, ale także pozbawiona nieprzyjemnych zapachów. Gorąca para zabija także szkodliwe dla zdrowia mikroorganizmy. Pranie parowe jest szczególnie wskazane w przypadku alergików, a także w miejscach, gdzie przebywają dzieci, osoby starsze, chore lub o obniżonej odporności. Jeśli szukasz tej usługi w Pruszkowie, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Pranie tapicerki samochodowej Pruszków

Polecamy się również do prania tapicerki samochodowej. Właściciele samochodów, busów i innych pojazdów wiedzą, jak uciążliwe jest samodzielne czyszczenie tapicerki. Mała przestrzeń, trudny dostęp do wielu miejsc, uciążliwe zabrudzenia, a do tego problem z odpowiednim dosuszeniem wypranego materiału… W Pruszkowie nie musisz się z tym zmagać, bo nasza firma oferuje fachowe pranie tapicerki samochodowej z użyciem nowoczesnych sprzętów. Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania terminów!