Pranie tapicerki samochodowej meblowej Legionowo

Nasza firma zajmuje się praniem parowym tapicerki meblowej. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda czyszczenia. Opiera się na zastosowaniu pary wodnej pod ciśnieniem oraz odpowiednich środków czyszczących, które nie niszczą materiału i pozwalają go odpowiednio pielęgnować. Dzięki praniu parowemu możliwe jest usunięcie brudu, kurzu i plam z tapicerki meblowej bez ryzyka uszkodzenia mebla lub powstania brzydkich zacieków. Jeśli jesteś mieszkańcem Legionowa, możesz skorzystać z naszych usług w tym zakresie – bez problemu dojedziemy do Ciebie z naszym sprzętem i sprawnie wykonamy zlecone zadanie.

Pranie mebli tapicerowanych Legionowo

Jak przebiega pranie mebli tapicerowanych w Legionowie? Proces ten składa się z kilku etapów:

  • Przygotowanie odkurzacza parowego: napełnienie zbiornika na wodę i nagrzanie jej w celu wytworzenia pary.
  • Przygotowanie mebli tapicerowanych: odsłonięcie i odkurzenie mebla, odsunięcie od ścian i innych elementów wyposażenia.
  • Pranie: za pomocą dyszy fragment po fragmencie aplikuje się parę na mebel, pozwalając aby wniknęła do środka i rozpuściła brud oraz wyeliminowała wszelkie zarazki, alergeny itp. Następnie odkurzacz zasysa wodę z materiału wraz z rozpuszczonym w niej brudem. Czynność może być powtarzana kilkukrotnie, w zależności od stopnia zabrudzenia mebla.
  • Suszenie: po zakończeniu prania tapicerka musi schnąć przez kilka do kilkunastu godzin. Podniesienie temperatury w pomieszczeniu (włączenie grzejników) lub ustawienie wiatraka pozwala przyspieszyć ten proces.

Pranie tapicerki meblowej Legionowo

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, parowe pranie tapicerki meblowej jest bezpieczną i skuteczną metodą usuwania brudu i plam, odświeżania mebli i pozbywania się niekorzystnych zapachów i zarazków. Skorzystaj z tej usługi w Legionowie i zadbaj o wygląd i kondycję swoich mebli i dekoracji.

Pranie tapicerki samochodowej Legionowo

Nasza firma przyjmuje także zlecenia na pranie tapicerki samochodowej w Legionowie i okolicach. Samodzielne pranie siedzeń w samochodzie jest kłopotliwe przez małą powierzchnię i trudną dostępność różnych elementów. Poza tym istnieje ryzyko, że przemoczona tapicerka nie wyschnie właściwie, a w efekcie rozwiną się w niej bakterie lub grzyby. My wykonamy to zlecenie profesjonalnie i w pełni bezpiecznie, a efektem będziesz mógł się cieszyć przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu i polecamy nasze usługi prania tapicerek wszystkim mieszkańcom Legionowa i całego regionu.