Pranie czyszczenie materacy dywanów i wykładzin Warszawa Białołęka

Obecnie wiele jest metod czyszczących, grunt to wiedzieć, która okaże się najwłaściwsza. Na pewno wielu z was ma w domach dywany, materace, czy też wykładziny. Niestety… Tego typu powierzchnie mają to do siebie, że pochłaniają ogrom bakterii i grzybów, dlatego ważne jest, aby skutecznie się ich pozbyć. Na szczęście nie musisz długo szukać rozwiązania. Nasza firma w Warszawie, również na Białołęce zajmuje się praniem przeróżnych powierzchni. Od materacy, przez wykładziny, aż do dywanów. Sprawimy, że w Twoich pomieszczeniach na nowo zagości świeżość, która odciąży nieco Twój umysł od codzienności.

Warszawa Białołęka: jak wyprać dywan metodą parową?

W czyszczeniu parowym dobrze jest wiedzieć, od czego właściwie zacząć, dlatego warto zadbać o dywan zanim zostanie potraktowany parą wodną. Oto kilka podstawowych kroków, które warto mieć na uwadze.

1. Na początku najlepiej sprawdzić, czy odkurzacz parowy działa. Można do tego wykorzystać kawałek powierzchni na rogu i zobaczyć, czy maszyna nie wyrządza jej żadnych szkód.

2. Drugą rzeczą jest oczywiście zabranie z dywanu wszystkich mebli, by nie przeszkadzały.

3. Najlepszą porą na pranie parowe jest lato, a to dlatego, że dywan po prostu szybciej schnie (do 12 godzin), w czym pomoże oczywiście otworzenie wszystkich okien i drzwi.

4. Zanim przystąpisz do czyszczenia parą, odkurz dywan metodą tradycyjną

5. Jeżeli nie byłeś w stanie zabrać wszystkich mebli, podłóż pod nie papier woskowy, lub folię, dzięki temu drewno nie nasiąknie wodą.

6. Kiedy zaczniesz odkurzać, rób to w kierunku drzwi, ułatwi Ci to wyjście i unikniesz stąpania po mokrej powierzchni.

7. Jeśli używałeś wcześniej detergentu, odkurz dywan ponownie czystą, lub wymieszaną z octem, aby uzyskać przyjemny zapach możesz użyć olejku zapachowego.

8. Przed wstawieniem mebli wysusz dywan.

Pranie parowe na Białołęce

Jeśli zapoznałeś się z powyższymi wskazówkami, jesteśmy przekonani, że znacznie ułatwią Ci cały proces sprzątania. Dla co niektórych jednak parowe czyszczenie może okazać się czasochłonne, dlatego w takich sytuacjach masz na wyciągnięcie ręki naszą firmę sprzątającą. Poruszamy się po Warszawie, nawet na terenie Białołęki. Gwarantujemy ogromną precyzję i to, że nie będziesz musiał obawiać się żadnych uszkodzeń. Dokonamy wszelkich starań, aby Twój dywan pozostał świeży przez długi czas . Zachęcamy też do zapoznania się z naszym cennikiem na stronie. Oprócz prania parowego dywanów, czyścimy także inne powierzchnie, dzięki czemu Twój dom nabierze nowego blasku i świeżości. Zapraszamy do Warszawy!