Pranie czyszczenie tapicerki kanapy sofy Warszawa Wesoła

Meble tapicerowane brudzą się stosunkowo szybko, nawet jeżeli staramy się na bieżąco o nie dbać i zabezpieczać je przed plamami i zakurzeniem. Nie znaczy to jednak, że trzeba cały czas przykrywać kanapy czy sofy narzutami lub maskować zabrudzenia ozdobnymi poduszkami. Wystarczy raz na jakiś czas wezwać specjalistów od czyszczenia tapicerki. Tą właśnie usługą zajmuje się nasza firma. Działamy w Warszawie, m.in. w dzielnicy Wesoła. Zapraszamy do współpracy!

Czyszczenie kanapy Warszawa Wesoła

Na czym polega czyszczenie kanapy? Jest to proces, w którym wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia – odkurzacze parowe o wysokiej mocy. Para wodna w połączeniu ze środkiem czyszczącym umożliwia rozpuszczenie brudu znajdującego się nawet głęboko w materiale. Natomiast siła ssąca odkurzacza parowego sprawia, że brudna woda zostaje skutecznie i dokładnie usunięta w włókien. Po czyszczeniu wystarczy odczekać kilka, kilkanaście godzin, w zależności od pory roku, temperatury w pomieszczeniu, wilgotności powietrza. Po całkowitym wyschnięciu kanapa jest czysta, odświeżona i gotowa do dalszego użytkowania.

Pranie sofy Warszawa Wesoła

W Warszawie – Wesoła i sąsiednie dzielnice – profesjonalne usługi prania sofy, kanapy i innych mebli tapicerowanych oferuje nasza firma. Dojeżdżamy do klienta wyposażeni w odpowiedni sprzęt, detergenty i… motywację do pracy! Gwarantujemy sprawne i skuteczne wykonanie zlecenia oraz doskonałe efekty nawet w przypadku wyjątkowo uciążliwych zabrudzeń. Mamy na koncie wiele sukcesów – usuwamy np. stare plamy powstałe z trudnych, mocno barwiących substancji. Lubimy wyzwania i świetnie sobie z nimi radzimy!

Pranie tapicerki Warszawa Wesoła

Nasze urządzenia piorące nadają się do prania tapicerki na różnych meblach i elementach wyposażenia. Sofy, kanapy, fotele, krzesła, siedziska, pufy – wszystkie te sprzęty skutecznie wypierzemy i odświeżymy. Zyskają nie tylko lepszy wygląd, ale także świeży zapach. Para wodna, poza brudem i zapachem, pozwala także usunąć niebezpieczne mikroorganizmy i substancje takie jak wirusy, bakterie, alergeny.

Chcesz skorzystać z naszych usług w Warszawie? Wesoła i sąsiednie dzielnice to obszar, w którym bez problemu dojeżdżamy do klienta z naszym sprzętem. Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin usługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o praniu parowym i o tym, jakie rodzaje mebli i wyposażenia czyścimy tą metodą, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do współpracy!