Pranie czyszczenie tapicerki kanapy sofy Grodzisk Mazowiecki

Twoja sofa, kanapa, wersalka lub fotel potrzebują fachowego czyszczenia? Taką usługę w Grodzisku Mazowieckim i okolicach oferuje nasza firma. Profesjonalne pranie parowe mebli tapicerowanych takich jak kanapy, sofy, siedziska, pufy, rogówki, fotele, krzesła i wiele innych – gwarantujemy najlepsze efekty, pełne bezpieczeństwo i sprawne wykonanie usługi. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Czyszczenie kanapy Grodzisk Mazowiecki

Próbowałeś wykonać czyszczenie kanapy samodzielnie? Z jakim efektem? Niestety przy trudnych zabrudzeniach samodzielne próby zwykle nie kończą się zbyt dobrze. Czasami wygląd kanapy jest jeszcze gorszy niż przed „czyszczeniem”, ponieważ powstają na niej zacieki, materiał się wyciera lub przebarwia, a plamy wcale nie schodzą…

Jeśli nie chcesz zafundować swojej kanapie jeszcze gorszego wyglądu niż przed praniem, nie próbuj robić tego samodzielnie. Nasze profesjonalne metody czyszczenia zapewnią doskonały efekt bez ryzyka uszkodzenia mebla.

Pranie sofy Grodzisk Mazowiecki

Jak wykonujemy pranie sofy? Najpierw oceniamy stopień zabrudzenia i dobieramy odpowiednie środki czyszczące do rodzaju tapicerki. Naszą główną bronią jest para wodna, która skutecznie rozpuszcza brud. Nawet ten zalegający w głębszych warstwach materiału. Jej działanie jest zresztą znacznie szersze, ponieważ wysoka temperatura pozwala się pozbyć mikroorganizmów: bakterii, zarazków, grzybów, roztoczy itd.

Z użyciem odkurzacza o dużej mocy ssącej usuwamy z tapicerki całą wilgoć wraz z brudem. Jeśli zachodzi taka konieczność (wyjątkowo intensywne zabrudzenie niektórych elementów sofy, np. oparcia, podłokietnika, poduszek), czynność kilka razy powtarzamy.

Pranie parowe sofy w Grodzisku Mazowieckim wykonujemy w domu klienta – dojeżdżamy na miejsce z całym niezbędnym sprzętem, a usługę przeprowadzamy sprawnie i bezpiecznie.

Pranie tapicerki Grodzisk Mazowiecki

Gdy tapicerka jest już czysta, należy ją wysuszyć. Tutaj nasza rola się kończy. Właściciel mebla musi zadbać o to, aby nie był on używany przez kilka, kilkanaście godzin – do momentu całkowitego wyschnięcia. Ten proces można przyspieszyć ustawiając odpowiednią temperaturę grzejników lub włączając wentylator/uchylając okno w pomieszczeniu. Dokładne instrukcje przekażemy oczywiście po wykonaniu usługi prania tapicerki.

Zapraszamy do współpracy klientów z Grodziska Mazowieckiego i okolic. Damy Twoim meblom drugie życie!