Pranie czyszczenie materacy dywanów wykładzin Warszawa Żoliborz

Nawet codzienne odkurzanie wykładzin i dywanów nie umożliwi całkowitego pozbycia się brudu i kurzu. Zanieczyszczenia wnikają głęboko w strukturę materiału, wiec potrzebne są specjalistyczne metody, aby skutecznie je usunąć. Pranie dywanów za pomocą odkurzacza parowego to rozwiązanie najskuteczniejsze i najbardziej praktyczne. Czyszczenie wykładzin parą wodną daje doskonały efekt estetyczny, a zarazem pozwala osiągnąć najwyższy poziom higieny. Jeśli chcesz z takich usług skorzystać na warszawskim Żoliborzu, to nie zwlekaj i skontaktuj się z naszą firmą!

Pranie czyszczenie dywanów wykładzin Warszawa Żoliborz

Pranie dywanów i wykładzin warto zlecić profesjonalistom. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem – odkurzaczami parowymi o dużej mocy, które poradzą sobie z wieloma uciążliwymi zabrudzeniami. Odkurzacz parowy wykorzystuje moc pary wodnej. Wysoka temperatura nie tylko rozpuszcza brud i ułatwia jego usuwanie, ale także zabija wszelkie niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy (bakterie, wirusy itd.). Jeśli na dywanie lub wykładzinie znajdują się uciążliwe plamy np. z jedzenia czy napojów, to odkurzacz parowy w połączeniu z odpowiednim detergentem z pewnością sobie z nimi poradzi. Najbardziej kłopotliwe są plamy z substancji o silnym zabarwieniu, np. z wina, kawy, soków. Im starsza plama, tym jej usunięcie jest trudniejsze. Specjalistyczny sprzęt jest niezastąpiony w takich sytuacjach.

W Warszawie na Żoliborzu realizujemy usługi czyszczenia dywanów i wykładzin albo w domu klienta, albo zabierając dywan do naszej siedziby. Wszystko zależy od stopnia zabrudzenia oraz od rozmiarów czyszczonej powierzchni. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie i szybkie wykonanie zlecenia.

Pranie czyszczenie materacy Warszawa Żoliborz

Kolejnym aspektem naszej działalności jest pranie materacy. Trudno jest wyczyścić materac samodzielnie, nie dysponując odpowiednimi urządzeniami i środkami piorącymi. Istnieje ryzyko, że wilgoć wniknie zbyt głęboko, materac nie będzie odpowiednio dosuszony i przez to zostanie zniszczony lub rozwiną się w nim grzyby lub inne mikroorganizmy. Poza tym samodzielne próby wyprania materaca bardzo często kończą się zaciekami, przebarwieniami, przetarciem zewnętrznej warstwy materiału lub innymi uszkodzeniami. Innymi słowy, gdy ktoś podejmuje się tego sam, ma większą szansę, że nieodwracalnie zniszczy materac niż że przywróci mu czystość i świeżość.

Dlatego też polecamy skorzystanie z usług czyszczenia materacy, które realizujemy na warszawskim Żoliborzu i w innych dzielnicach miasta. Mamy doświadczenie, mamy niezbędne urządzenia i akcesoria i na pewno wykonamy zadanie rzetelnie, skutecznie i sprawnie. Zadzwoń i zamów usługę prania materacy – zapraszamy!