Pranie czyszczenie materacy dywanów wykładzin Warszawa Tarchomin

Profesjonalne usługi czyszczenia materacy, dywanów, wykładzin, tapicerki. Zapraszamy klientów z warszawskiego Tarchomina oraz okolic do kontaktu i zarezerwowania terminu usługi.

Pranie czyszczenie dywanów wykładzin Warszawa Tarchomin

Nasza firma realizuje usługi prania dywanów i wykładzin metodą parową. Nasz profesjonalny sprzęt – odkurzacze parowe o dużej mocy – umożliwia nam wyczyszczenie nawet bardzo brudnych, zaplamionych powierzchni. Plamy z jedzenia, napojów czy innych produktów silnie barwiących zwykle są trudne do usunięcia. Zwłaszcza te, które powstały już dawno. Ciężko też czyści się dywany z długimi włóknami, gdzie brud z łatwością wnika do środka i trudno jest go wydobyć.

Metoda czyszczenia parowego działa, ponieważ para wodna skutecznie rozpuszcza brud. We współpracy z odpowiednim detergentem para wodna wywabi trudne do usunięcia plamy, odświeży całą powierzchnię dywanu, pozbawi go nieświeżego zapachu, wyeliminuje zarazki, bakterie, alergeny itp. Taką usługę z pewnością docenią właściciele zwierząt domowych, jak i osoby zarządzające placówkami publicznymi czy hotelami.

Pranie parowe dywanów i wykładzin można wykonać w domu, biurze czy hotelu. Metodę tę poleca się także do placówek takich jak: przedszkola, żłobki, szkoły, szpitale – wszędzie tam, gdzie kwestia higieny jest priorytetowa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą usługą klientów z Tarchomina i innych dzielnic Warszawy. Zadzwoń i zamów termin czyszczenia!

Pranie czyszczenie materacy Warszawa Tarchomin

Oferujemy także pranie materacy – w domach prywatnych, hotelach, przedszkolach i nie tylko. Odpowiednie czyszczenie materaca to kwestia higieny, zdrowia i estetyki. Zadbamy o to, aby materac był czysty i świeży. Dzięki wykorzystywanej przez nas metodzie nie ma ryzyka, że zostanie zniszczony lub że na powierzchni powstaną zacieki czy przetarcia.

Nasze usługi czyszczenia materacy można połączyć z innymi realizowanymi przez nas zadaniami. Możemy wyczyścić wszystkie tapicerowane elementy wyposażenia mieszkania – meble, panele, łóżka, siedziska, a do tego dywany, wykładziny itp. Zapraszamy do zamawiania pojedynczych zleceń oraz do stałej współpracy np. w przypadku prowadzenia działalności noclegowej czy opiekuńczej.

Warszawa Tarchomin i okolice – czekamy na kontakt! Dojeżdżamy na miejsce realizacji zlecenia w obrębie Warszawy oraz w sąsiednich miejscowościach.