Pranie czyszczenie materacy dywanów wykładzin Grodzisk Mazowiecki

Fachowe pranie materacy może być konieczne w przypadku poważnych zabrudzeń lub plam, ale także po pewnym czasie użytkowania materaca, który po prostu traci swoją świeżość i higienę. Trzeba zachować ostrożność, aby nie uszkodzić materaca podczas prania, a jest to niestety bardzo łatwe. Można go nadmiernie zamoczyć, nierównomiernie wyprać i zostawić zacieki lub zniszczyć jego powłokę. Dlatego właśnie praniem materacy powinna się zająć profesjonalna firma. Jeśli szukasz takich usług w Grodzisku Mazowieckim lub okolicach, zapraszamy do nas!

Pranie czyszczenie dywanów wykładzin Grodzisk Mazowiecki

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do prania parowego, dlatego możemy realizować również inne powiązane usługi. Mowa między innymi o czyszczeniu dywanów i wykładzin, które także wymagają szczególnej uwagi. Technologia prania parowego umożliwia skuteczne wyczyszczenie nawet bardzo trudnych, starych i rozległych plam. Bardzo ważne jest jednak to, że można w ten sposób wydobyć brud nawet z głębokich warstw materiału. Dzięki temu łatwiej zadbać o higienę pomieszczeń i pozbyć się szkodliwych substancji, niebezpiecznych mikroorganizmów czy nieprzyjemnych zapachów.

Zamów usługę czyszczenia dywanów w Grodzisku Mazowieckim i sam się przekonaj, jak dużo może odmienić dobrze wykonany proces prania parowego. Realizujemy usługi w prywatnych domach, jak również w firmach, biurach, hotelach, restauracjach, szkołach i innych obiektach.

Pranie czyszczenie materacy Grodzisk Mazowiecki

Wykonujemy czyszczenie materacy precyzyjnie, bezpiecznie i z uwzględnieniem instrukcji producenta. Usuwamy plamy skutecznymi, ale również bezpiecznymi dla materiału środkami. Ostrożnie aplikujemy parę wodną na powierzchnię materiału, tak aby go nie uszkodzić. Jednocześnie bardzo ważne jest to, aby gorąca temperatura i wilgoć dostały się do wnętrza i rozpuściły wszystkie zabrudzenia oraz zabiły zarazki. Następnie odsysamy wilgoć odkurzaczem piorącym. Należy unikać przemoczenia materaca – nadmiar wody może spowodować powstanie nieprzyjemnych zapachów, rozwijanie się pleśni lub uszkodzenie wypełnienia materaca. Po praniu materaca należy go osuszyć, zostawiając go na kilka lub kilkanaście godzin ciepłym i suchym miejscu. Aby przyspieszyć proces suszenia można użyć wentylatora, uchylić okna lub odkręcić grzejniki.

My wszystko to wiemy i dlatego możemy w Grodzisku Mazowieckim realizować usługę prania materacy z pełną skutecznością. Chcesz z niej skorzystać? Skontaktuj się z nami – zapraszamy!