Pranie czyszczenie materacy dywanów wykładzin Warszawa Bemowo

Jak czyścić tak, aby wyjść na tym najkorzystniej? To nic trudnego! Postęp technologiczny daje nam obecnie wiele różnych możliwości, a jedną z nich jest czyszczenie parowe, do którego wystarczy jedynie użyć niewielkiej ilości wody. Nie będą nawet potrzebne żadne detergenty. Do takiego „zabiegu” wystarczą jedynie parownice, czyściki, bądź mopy parowe. Dzięki temu, zyskacie także higienę na najwyższym poziomie, połączoną z dezynfekcją. Jeśli nie jesteście pewni, bądź nie macie czasu na to, by wykonać tą czynność samodzielnie, zawsze możecie Państwo skorzystać z naszych usług, które świadczymy na Bemowie w Warszawie

Pranie parowe materacy – uwolnij się od nadmiaru bakterii!

Czyścić parowo można wiele różnych powierzchni. Zaleca się to szczególnie w przypadku odświeżania materacy, bo to właśnie w nich gromadzi się ogromna ilość bakterii i grzybów. Dzięki praniu parowemu, będziecie Państwo z wstanie zabić wszystkie bakterie i sprawić, że wasz materac posłuży wam jeszcze przez wiele długich lat. Nie trzeba nawet używać do tergo dużej ilości wody, a o detergentach można zapomnieć. Obecnie jednak, jest możliwość, aby zaopatrzyć się w urządzenie, które można wypełnić środkiem dezynfekującym.

Pranie parowe – jak działa?

W tym wszystkim nie ma też niczego skomplikowanego. Zaczynamy od tego, że wypełniamy niewielką ilością wody sprzęt parowy, a następnie, pod bardzo wysokim ciśnieniem, ze specjalnych dyszy wydostaje się para wodna. Można w ten sposób dotrzeć do najgłębszych zakamarków danej powierzchni. Poza brudem usuwamy w ten sposób także osad, bakterie, grzyby i roztocza. Sprzątanie staje się wtedy o wiele przyjemniejsze i znacznie szybsze.

Warszawa – Bemowo: pranie dywanów i wykładzin

Marzyłeś kiedyś o lśniącej i pachnącej podłodze? A może brudny dywan wyciąga z Ciebie wszystkie, witalne siły, które sprawiają, że masz po prostu ochotę go wyrzucić? Pamiętaj, że to właśnie w dywanie gnieździ się największe siedlisko bakterii i kurzu. Jeśli chcesz pozbyć się tych nieprzyjemności, wystarczy, że odezwiesz się do nas. Nasza ekipa w mig pokona wszystkie pokłady brudu, jakie staną na Twojej drodze! Stosujemy bowiem pranie parowe zarówno na wykładzinach, dywanach, jak i innych powierzchniach podłogowych. Dzięki temu sposobowi wielu alergików ma łatwiejsze życie, a stopień zachorowań jest o wiele niższy. Nie bój się chwycić takiej okazji. Nie bój się działać! Skorzystaj z naszych usług, które świadczymy na terenie Warszawy – Bemowo – zapraszamy!